Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğretmenler Günü Atatürk’ün sevdiği şarkılarla kutlandı

Mustafakemalpaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde TRT Sanatçısı Bahadır Özüşen’in konseriyle öğretmenleri unutmadı. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği gecede öğretmenler duygu dolu anlar yaşadı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, 24 Kasım

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından organize edilen 24 Kasım Öğretmenler Günü konseri dün akşam yapıldı. TRT Sanatçısı Bahadır Özüşen‘in eşsiz yorumuyla Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün sevdiği şarkılar eşliğinde öğretmenlerin günü kutlandı. Bu anlamlı ve güzel gecede coşkuya ortak olan değerli öğretmenler ve tüm konuklar belediyeye teşekkür etti.

Öğretmenler duygulandı

Konserin açılışında yapılan konuşmada öğretmenlerin ülkenin geleceğini şekillendiren en önemli meslek grubu olduğuna vurgu yapıldı. Konserin yıldızı olan TRT Sanatçısı Bahadır Özüşen, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirerek öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Özüşen, “Atatürk’ün sevdiği şarkılar” albümünden seçtiği eserleri öğretmenlerle birlikte söyledi. Özüşen, “Bu gecede sizlerle olmaktan çok mutluyum. Öğretmenlerimiz, bizim baş tacımız. Onlara ne yapsak azdır. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Atatürk’ün sevdiği şarkıları sizler için seslendirdim. Umarım beğenmişsinizdir” diye konuştu.