Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PAŞADER 100. Yıl Cumhuriyet Turnuvası Başladı

Mustafakemalpaşalılar Derneği’nin (PAŞADER) düzenlediği ve ŞAHİN Akademi’nin ana sponsor olduğu 100. Yıl Cumhuriyet Turnuvası, Altınsaban Spor Tesisleri’nde coşkulu bir törenle açıldı. Turnuvada futbol, basketbol ve masa tenisi dallarında takımlar kıyasıya yarışacak.

Mustafakemalpaşalılar Derneği’nin (PAŞADER) düzenlediği

Turnuvanın açılış törenine Bursaspor’un ve Türk futbolunun efsane isimleri eski milli futbolcular Sedat Özden, Beyhan Çalışkan ve Mehmet Vahap Çeki de katıldı. Eski futbolcular, turnuvaya katılan genç ve minik sporculara tavsiyelerde bulundu ve başarılar diledi. Ayrıca, ŞAHİN Akademi firmasının sahibi Kadir Şahin, PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş ve Yönetim Kurulu, Mahalle Dernek Başkanları ve spor severler de törende hazır bulundu. Turnuvanın geliri, Mustafakemalpaşalı üniversite öğrencilerinin öğrenim burslarına aktarılacak. Bu sayede, PAŞADER hem sporu hem de eğitimi desteklemiş olacak. Turnuvada futbol müsabakalarında, Gençler kategorisinde 16, Minikler kategorisinde 8 olmak üzere toplam 24 takım mücadele edecek. Turnuvanın basketbol ve masa tenisi kategorilerindeki müsabakalar ise 28 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.

Turnuvada Kıyasıya Rekabet Ebedi Dostluk

PAŞADER 100. Yıl Cumhuriyet Turnuvası, sporun dostluk, kardeşlik ve centilmenlik ruhunu yaşatmayı amaçlıyor. Turnuvaya sponsor olarak Mustafakemalpaşalı üniversite öğrencilerinin öğrenim burslarına katkıda bulunan sponsorlara ve katılım sağlayan takımlara teşekkür eden PAŞADER Yönetim Kurulu, tüm sporculara centilmence mücadele ve başarılar diledi.