Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PAŞADER’den AK Parti İlçe Başkanı Turgut’a ziyaret

Mustafakemalpaşa’da AK Parti’nin yeni ilçe başkanı Mutlu Turgut, Mustafakemalpaşalılar Derneği yöneticileri tarafından ziyaret edildi. Ziyarette neler konuşuldu? Detaylar haberimizde.

Mustafakemalpaşa'da AK Parti'nin yeni

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde AK Parti’nin yeni ilçe başkanı Mutlu Turgut, Mustafakemalpaşalılar Derneği yöneticileri tarafından ziyaret edildi. Ziyarette, ilçenin sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

Mustafakemalpaşalılar Derneği’nden hayırlı olsun ziyareti

Mustafakemalpaşa’nın sesi ve gücü olan Mustafakemalpaşalılar Derneği (PAŞADER), AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığına seçilen Mutlu Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete, PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş, Başkanvekili Ali Cansevdi ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Günhan katıldı. Ziyarette, ilçenin gelişimi ve kalkınması için yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Mutlu Turgut: “Mustafakemalpaşa’yı Hak Ettiği Yere Taşıyacağız”

Ak Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, PAŞADER’in ilçede önemli bir misyon üstlendiğini söyledi. Turgut, “Mustafakemalpaşa’nın sesini ve gücünü Bursa’ya taşıyan PAŞADER’e teşekkür ediyorum. Biz de AK Parti olarak ilçemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Mustafakemalpaşa’yı hak ettiği yere taşıyacağız. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, ilçemizin sorunlarını çözeceğiz” dedi. PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş ise, Mutlu Turgut’a başarılar dileyerek, PAŞADER olarak her zaman yanında olduklarını belirtti.  Ziyaret sonunda, PAŞADER yöneticileri Mutlu Turgut’a çiçek takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.