Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pazarın Yardım Melekleri “Biz Geldik” Ekibi ile Alışveriş Kolaylaştı

Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın önderliğinde, “Biz Geldik” ekibi, 5 yıldır yaşlı ve engelli vatandaşların pazar alışverişlerini üstleniyor. Bu hizmet, ilçe sakinlerinin hayat kalitesini artırıyor.

Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın talimatıyla kurulan “Biz Geldik” ekibi, 5 yıldır yaşlı, engelli ve fiziksel sorun yaşayan vatandaşların yanında. 20’den fazla personeliyle pazar alışverişlerinde destek olan ekip, vatandaşları evlerine kadar bırakıyor.

Alışverişte Yeni Bir Soluk

Perşembe günleri kurulan pazarda, “Biz Geldik” ekibi vatandaşlarla birlikte alışveriş yapıyor ve onları özel araçlarıyla evlerine ulaştırıyor. Bu hizmet, alışveriş deneyimini keyifli ve rahat bir hale getiriyor. Başkan Kanar’ın öncülüğünde, 5 yılda 3944 vatandaşın pazar alışverişleri daha keyifli bir hale geldi. Vatandaşlar, bu hizmet sayesinde pazar alışverişlerinde yalnız kalmıyor.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Mustafakemalpaşa sokaklarını arşınlayan güler yüzlü “Biz Geldik” ekibi, 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmıyor. İlçe halkı, bu hizmet karşısında memnuniyetini dile getiriyor. Başkan Kanar, “Biz Geldik” ekibi sayesinde ilçenin dört bir yanında vatandaşlara hizmet ulaştırıyor. Yaşlı vatandaşlar için özel olarak hayata geçirilen bu proje, onların özgürce alışveriş yapabilmelerine olanak tanıyor.