Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şevketiye Mahallesi’ne Yeni Muhtarlık Binası

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ile birlikte Şevketiye Mahallesi’nde yeni muhtarlık binasının açılışını yaptı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kaymakam Ahmet Altıntaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ile birlikte Şevketiye Mahallesi’nde yeni muhtarlık binasının açılışını yaptı. Muhtar Murat Kurtulan, mahalle sakinlerine hizmet etmek için çalışacaklarını söyledi.

Mahalleli Memnun

Açılış törenine katılan mahalle sakinleri, yeni muhtarlık binasından memnun olduklarını belirtti. Mahalleli, “Muhtarımızın daha iyi şartlarda çalışmasını sağlayacak bu bina, mahallemize de değer katacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Kanar’dan Tebrik

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, muhtarlık binasının hayırlı olmasını diledi. Başkan Kanar, “Muhtarlarımız, mahallelerimizin nabzını tutan, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm arayan önemli birer köprüdür. Bu nedenle muhtarlarımızın daha iyi şartlarda çalışmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Şevketiye Mahallesi yeni muhtarlık binası kazandı. Muhtarımız Murat Kurtulan‘ı tebrik ediyor, mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.