Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şükrü Erdem Hangi Partiden Aday Olacak?

Mustafakemalpaşa’da Cumhur İttifakı’nın MHP’den yana tercihte bulunmasının ardından gözler bir önceki seçimin iddialı ismi Şükrü Erdem’e çevrildi. Şükrü Erdem’in yaptığı değerlendirmeler sonrasında aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak en çok merak edilen hangi parti ile anlaşma sağlayacağı… İşte detaylar.

Mustafakemalpaşa’da Cumhur İttifakı’nın MHP’den

Cumhur İttifakı’nın bir önceki seçimdeki adayı AK Parti’den Mehmet Kanar olmuştu. Diğer aday Şükrü Erdem’e karşı küçük bir fark ile seçimi kazanan Cumhur İttifakı’nın önümüzdeki seçimlerdeki adayı ise MHP’den Ahmet Beygirci oldu. Bu gelişme sonrasında muhalefet kanadında da hareketli saatler yaşanmaya başlandı. Zira Şükrü Erdem ismi gündeme geldi.

“Başkan Kanar Aday Olmazsa Aday Olurum”

Şükrü Erdem seçimlerle ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada mevcut başkan Mehmet Kanar’ın yeniden aday gösterilmemesi halinde aday olacağını söylemişti. Bu akşam yaşanan gelişme ile mevcut başkan Mehmet Kanar’ın aday olmayacağı kesinlik kazandı. Böylece Şükrü Erdem’in sözleri yeniden gündeme geldi. Şükrü Erdem’in aday olmasına kesin gözüyle bakılırken hangi partiden aday olacağı merak edilmeye başlandı.