Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uluslararası Turan Teşkilatı’ndan Bursa’da Özel İftar

Uluslararası Turan Teşkilatı’nın geçtiğimiz akşam düzenlediği iftar programına yoğun katılım oldu. İşte iftardan ilk detaylar.

Uluslararası Turan Teşkilatı’nın geçtiğimiz

Uluslararası Turan Teşkilatı’nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu iftar programı gerçekleştirildi. Siyasi parti başkan ve temsilcileri, dernek üyeleri, seçimlerde adaylığını açıklayan adayların yer aldığı iftar programına vatandaşlar da ilgi gösterdi.

Başkan Kılıç’tan Açıklama

Uluslararası Turan Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programında açıklamalarda bulunan Genel Başkan Ziya Kılıç, “Hoş geldiniz. Ramazan ayı birlik beraberlik ayı. Rabbim nice güzel ramazanlara ve bayramlara eriştirmesini diliyorum. Bu iftarın gerçekleştirilmesinde emeği geçen büyükten küçüğe herkese çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.” dedi.

Başkan Kılıç’ın ardından açıklamalarda bulunan Başkanvekili Salih Sarıkaya ise “bu akşam bizim için çok güzel bir akşam. Uluslararası Turan Teşkilatı olarak bu akşam yaptığımız iftar programından dolayı çok mutluyuz. Böyle bir dönemde ekmeğimizi paylaşmak onur verici bir şey. Bu programın gerçekleşmesinde katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

İftar programında özel yöresel gösteriler ve halk oyunları ile noktalandı.