Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partisi esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaptı

Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa’da esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaptı. Parti yöneticileri, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın selamlarını iletti ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa’da

Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ramazan Loyan, parti yöneticileri ve gençlik kolları ile birlikte ilçede esnaf ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerde, Genel Merkez Eğitim Birim Başkanı Abdülhamid Gözcü ve Başkanlık Divan üyeleri de yer aldı.

Genel Başkan Erbakan’ın selamlarını ilettiler

Ziyaretlerde konuşan İlçe Başkanı Loyan, Genel Başkan Fatih Erbakan‘ın selamlarını iletti ve partinin vizyonu ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Loyan, “Yeniden Refah Partisi olarak, milletimizin refahı, huzuru ve mutluluğu için çalışıyoruz. Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu sorunlara çözüm üretmek için, Erbakan Hocamızın mirasını yaşatmaya devam ediyoruz. Bizim için esnafımızın, çiftçimizin, emeklimizin, işçimizin, memurumuzun, gençlerimizin ve kadınlarımızın sorunları önemlidir. Onların sesi olmak için, onlarla bir araya gelerek, talep ve önerilerini dinliyoruz” dedi.

Vatandaşların sorunlarını dinledi

Ziyaret ettikleri esnaf ve kahvehane sakinleriyle sohbet eden parti yöneticileri, vatandaşların sorunlarını, beklentilerini ve görüşlerini dinledi. Vatandaşlar, ekonomik sıkıntılar, hayat pahalılığı, işsizlik, eğitim, sağlık, adalet, güvenlik, dış politika ve yerel yönetimler gibi konularda fikirlerini paylaştı. Parti yöneticileri, vatandaşların sorunlarına duyarlı olduklarını ve çözüm odaklı siyaset yaptıklarını belirtti. Ziyaretler, karşılıklı iyi dileklerle sona erdi.