Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partisi’nden Mustafakemalpaşa’ya Sürpriz Aday

Yeniden Refah Partisi, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı için Sedat Sevim’i aday gösterdi. Sevim, belediyeden emekli olduktan sonra siyasete atılmıştı. Peki, Sevim’in siyasi geçmişi ve vizyonu nasıl?

Yeniden Refah Partisi, Mustafakemalpaşa

Sedat Sevim, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı için yaptığı açıklamada, ilçeye ahlaklı, şeffaf ve halka hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı getireceğini söyledi. Sevim, ilçenin sorunlarına çözüm bulmak, kalkınmasını sağlamak ve sosyal projeler üretmek için çalışacağını ifade etti.

Sevim’e Partisinden Tam Destek

Sevim’in adaylığı, Yeniden Refah Partisi’nin üst düzey yöneticileri tarafından da desteklendi. Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ramazan Loyan, Sevim’in ilçede beklenen ve ahlaklı belediyeciliği getirecek bir isim olduğunu belirtti. Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Naim Öztürk ve Bursa İl Başkanı Murat Kolancı da Sevim’e güvenlerinin tam olduğunu ve seçim çalışmalarında yanında olacaklarını duyurdu.

Sedat Sevim Kimdir?

Sedat Sevim, Mustafakemalpaşa Belediyesi’nde uzun yıllar çalıştıktan sonra 2019 yılında emekli oldu. Emeklilik sonrası siyasete girmeye karar veren Sevim, Yeniden Refah Partisi’ne katıldı. Sevim, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı için adaylığını açıkladı.