Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zafer Partisi Başkanı Şenkuyumcu’dan 10 Kasım Mesajı

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu 10 Kasım açıklaması yaparak “Huzur içinde uyu aziz ATATÜRK” dedi.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu’nun açıklaması şöyle;

Bugün yakın coğrafyamıza baktığımızda gördüğümüz geri kalmışlık, işgal, mezhep savaşları, etnik iç savaşlar ve sonuç olarak kan ve gözyaşıdır. Etrafımızdaki bu manzarayı görünce sorgulamamak elde değil. Onlar neden bu halde, biz neden onlardan çok daha ilerideyiz?

Sonuçta anlıyorsunuz ki, farkın ana nedeni sistem farkı. Sistemin doğru temeller üzerine atılması. Işte bu fark bütün pozitif veya negatif sonuçları üretmektedir. Işte bu noktada büyük önder Atatürkün farkını anlıyorsunuz. Eğer Atatürk olmasaydı kurtulamaz, bir şekilde kurtulsaydık bile bizde bugün muhtemelen bir Afganistan, İran, Yemen konumunda olurduk. O bizi sadece kurtarmadı. Bizi çok daha ileriye taşıdı.

Ancak, hala onun tekme tokat kovduğu emperyalistler, sömürgeci ruhlular, inlerinde  fırsat bekliyen çağın gerisindeki ilkel kafalar fırsat beklemektedirler. Ona ve hatırasına hala saldırıyorlar. Çünkü Atatürkü silmeden bu coğrafyadan Türkleri silemeyeceklerini çok iyi biliyorlar. Lâkin bu güne kadar başaramadılar, yine başaramayacaklar. Çünkü bu topraklarda daha milyonlarca Mustafa Kemaller var.

Ne yaparsa yapsınlar onu ve eseri olan cumhuriyeti Türk Mılletinin kalbinden silemeyecekler. Ona hakaret edenler bilmelidir ki, bugün Anadolunun en ücra köşesinde, adini duymadığımız bir köyünde bugün ezan okunuyorsa bunda en büyük pay Atatürkündür.

Bu duygularla vefatının 85. Yılında kurtarıcımız ve devletimizin kurucusu büyük önder Ataturk’ü saygı minnet ve dua ile anıyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Huzur içinde uyu aziz ATATÜRK.