Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zafer Partisi’ne katılımlar sürüyor

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı, partiye yeni katılan üyeler için özel bir tören düzenledi. Törende konuşma yapan İlçe Başkanı Şenkuyumcu, yeni üyelere “Hoş geldiniz” dedi.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi;

Değerli dava arkadaşlarım, basınımızın değerli mensupları, hanımefendiler beyefendiler; Partimize yeni katılımlarla her geçen gün,  büyümekte ve güçlenmektedir. Kutsal davamıza bende varım diyerek katılan yeni üyelerimizin rozet takma törenine hoş geldiniz şeref verdiniz.

Arkadaşlar, içinde bulunduğumuz dönemde içinde bulunduğumuz ve yaşadığımız sıkıntıları tek tek anlatmaya gerek yok. Başta ekonomik sıkıntılar, sığınmacı kökenli sıkıntılar, eğitim, sağlık ve güvenlik alanında var olan tüm sıkıntıları yaşıyorsunuz.

Tüm bu sıkıntıların toplumumuzu boğduğu ve halkımızın “Yok mu bu ülke ve halk için yürekten mücadele edecek bir vatan evladı ?” dediği anda liderimiz Sn. Prof. Dr. Ümit Özdağ sahneye çıkarak partimizi kurmuştur. Onun yaptığı kutlu çağrıya uyan binler, onbinler partimize katılmıştır. Son olarak ta partimize yeni katılan kıymetli arkadaşlarımıza Sn. Genel Başşkanımız , il başkanım, şahsım ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım adına hoş geldiniz diyorum.

Kıymetli arkadaşlar partimiz adaletsizliğin, yanlışın ve sorunların tümüyle mücadele etmek için kurulmuştur, yeni ve pırıl pırıl bir partidir.  Bilinmesini isterim ki, bizim davamız siyasset değil vatan savunmasıdır.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ben ve tüm arkadaşlarımız vatanımız için bıkmadan usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.  Üye katılım törenimiz hayırlara vesile olsun inşallah.

Tüm vatansever kardeşlerime vatan savunmasında başarılar diliyorum. Allah vatan ve millet davasında yar ve yardımcımız olsun inşallah.