Ana Sayfa Arama Galeri Video
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BBP Osmangazi İlçe Başkanı Yayla’dan Yeni Yol Haritası

BBP Osmangazi İlçe Başkanı Mahmut Yayla, parti binasında düzenlenen toplantıda yeni yol haritasını ve atamaları duyurdu.

BBP Osmangazi İlçe Başkanı

Büyük Birlik Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı’nda önemli bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda yeni yol haritasını açıklayan Başkan Mahmut Yayla, Her çalışmayı bir sistem, bir organizasyon çerçevesinde yaptıklarını, kişilere bağlı kalmadan doğru bir disiplinle yol alacaklarını ifade etti.

Kısa ve Uzun Vadeli Planları Açıkladı

Kısa, orta ve uzun vadeli millete  hizmet planlaması dahilinde çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Yayla: “Göreve geldiğimiz andan itibaren kısa planlamamızı hayata geçirdik, olmayan bir teşkilat vardı. Önce  kuruluş yaptık ardından kendimize yakışır bir kongre yaptık. Temsil noktasında Büyük Birlik Partisi’ni her alanda sahaya yansıttık. Halk buluşmalarımız, bilim seminerlerimiz, stant üye çalışmalarımızla siyasetin gereklerini emektar teşkilatımızla hayata geçirdik. Üye sayımızı yüzde yüzün üzerine çıkarttık, geride bıraktığımız Ramazan’ı Şerif ayında teşkilat olarak muhtaç ailelerimizle hem hal olduk. Çiftehavuzlar mahallesinde yaklaşık altıyüz kişinin katıldığı sokak iftar programı organize ettik. Bu çalışmalarımızın hepsini birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tamamladık. Bu zamana kadar yumuşak güç ile yürüttüğümüz çalışmalarımızda artık yeni döneme akıllı güce geçiyoruz. Bu şekilde orta vadeli planlamamızı gerçekleştireceğiz. Bu yaklaşık bir yıl sürecek bir çalışma disiplini ve burada mevcut kazanımlarımızı sürdürürken siyasi diplomasi trafiğini de yaşatacağız. Başta ilçemizin ve şehrimizin tüm dinamikleri olmak üzere tüm paydaşlarla millete hizmet noktasında var olacağız. Bu sürecin daha verimli ve doğru geçmesi adına teşkilatımız içerisinde yeni atamalarla iştah ve heyecanı arttırmayı da başardık.” dedi.

İlçe Yönetimi Açıklandı

İlçe yönetiminde de değişiklikler yapıldığını aktaran Başkan Yayla göreve gelen yeni isimleri şöyle duyurdu; Naşit Türkan-başkan vekilliğine, Güliz Yavaş-Halkla İlişkiler Birim Başkanlığına, Ahmet Bayer-Mali İşler Birim Başkanlığına,  Enver Yavaş-Disiplin Kurulu Başkanlığına, Ebru Büyükdere-Eğitim Birim Başkanlığına, Hasan Abacı-Tarım Politikaları Birim Başkanlığına, Erdal Tatlı- Siyasi İşler Birim Başkanlığına,  Sadık Bıyığıbüyükoğlu- STK Birim Başkanlığına, Yüksel Kaya-Teşkilat Birim Başkanlığına, Hasan Korkmaz- İdari İşler Birim Başkanlığına, Adem Can-Engelliler Kurulu Birim Başkanlığına, Bahattin Dündar-Başkan Danışmanlığına ve Berna Uslu hanımefendiyi de İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atayarak yeni çalışma döneminde kendilerinden üst düzey çalışma bekliyoruz. Ayrıca siyasetin olmazsa olması mahallelerimizde de Kadir Okay- Mutlular, Veysel Erden – Çiftehavuzlar, Halim Yaşar- Dikkaldırım, İlhan Zenginer-Yeşilova, Gökhan Pekdemir- Başaran, İsmail Yıldız- Demirtaş, ve Fatih Şen kardeşimizi de Çirişhane mahalle başkanı

“Böylelikle atamasını yapılan mahallelerde Muhsin Başkanımızın ideolojisini yaşatan, Destici başkanımızın liderliğini gösteren mahalle başkanı sayımızda son atamalar la 43 e yükseldi. İnanıyorum ki biz millete hizmet yolunda siyasetin doğrusu hayatın doğrusu gerçeğiyle amatör ruhla profesyonel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu konuda bize destek olan ve bu misyon ve yol haritası toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan kıymetli il yönetim kurulu üyelerime teşekkür ediyorum yolumuzun hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini noktalayan Başkan Yayla, atama belgelerini de takdim etti.

Toplantının sonunda Başkan Yayla ile birlikte İl Kadın Kolları Başkanı Aydan Ayhan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Ayhan, Ahmet Kurt ve Nilüfer Kurt yani atanan ilçe yönetimi ve mahalle başkanlarına atama belgesi takdim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantı fotoğraf çekimiyle son buldu.